Alergie i alergie krzyżowe – czym są?

O alergiach, alergenach krzyżowych i odczulaniu

Robiąc testy w kierunku alergii, czasem może wyjść cała masa alergenów, z którymi nie mamy kontaktu, a ponoć z nimi reagujemy. I w tym momencie pojawia się myśl – to chyba jakaś ściema! Jak to możliwe? A jednak, możliwe. Przez alergeny oddziałujące ze sobą krzyżowo.

Czytaj dalej Alergie i alergie krzyżowe – czym są?

Profilaktyczne odrobaczanie – czy warto?

Kiedy się odrobaczać – czyli o tym, kiedy nie warto szukać problemu na siłę

Pytanie o moje zdanie w tym temacie pada często. Na różnych forach czy stronach poświęconych „rozmowom o robalach” można słyszeć opinie, że tak jak profilaktycznie odrobacza się zwierzęta, ludzi też powinno. Mam trochę inny pogląd na tą sprawę.

Czytaj dalej Profilaktyczne odrobaczanie – czy warto?

Biorezonans – tak czy nie?

Jak to jest z tym biorezonansem?


Chyba żadna inna metoda diagnostyczna czy terapeutyczna nie budzi tak wielu emocji jak właśnie biorezonans. Około 80%klientów, którzy do mnie trafiają nie są do niej do końca przekonani – przychodzą raczej z ciekawości albo ktoś ich namówił. Skoro ich namówił, to znaczy, że biorezonans im pomógł. Ale każdy musi przekonać się na własnej skórze.

Czytaj dalej Biorezonans – tak czy nie?

Od czego zacząć poprawę zdrowia? Od wody!

Woda – pierwszy krok do zdrowia!

To takie proste i oczywiste. A jednak… Pytam o to wszystkich klientów, którzy do mnie przychodzą – ile wody jest spożywanej w ciągu dnia? Przeważnie pada odpowiedź – wiem, że za mało. Uświadomienie sobie problemu to już pierwszy krok. Teraz drugi – co zrobić, żeby pić więcej. To może ja podpowiem.

Czytaj dalej Od czego zacząć poprawę zdrowia? Od wody!